Old Orchard Beach

Old Orchard Beach je jedním z nejlepších míst k putyka a mají spoustu zábavy se svými přáteli a rodinou. Nízkou surfovat na pláž je oblíbené místo pro koupání, opalování a vytváření nových přátel. Na Old Orchard Beach je o zábavu a dobrodružství.

Old Orchard Beach nabízí mnoho zábavy a dobrodružství pro turisty. Existují arkády, zábavní jízdy, večerní zábava, auto závody a využít dostihy, které jsou některé z oblíbených akcí v Old Orchard Beach oblasti. V Pier je centrem rekreační aktivity. Pier se rozšiřuje 500ft přes Atlantický oceán a nabízí obchody, občerstvení, hry a dovednosti.

Četné zvláštní akce jsou plánované na Old Orchard Beach. Během léta zvláštní události, jako je rodina festivalů, výstav, koncertů zdarma, pouliční tance, ohňostroje a jsou organizovány každý čtvrtek večer. Kromě Pier, že beachfront firmy nabízíme dárkové a obchody se suvenýry, restaurace, noční kluby a arkádami.

Old Orchard Beach nabízí řadu ubytovacích možností. Kdykoli se rozhodnete zůstat v Old Orchard Beach, očekávají velkou pohostinností. Ty by mohly zůstat v tradičním New England Země Inn, pláž straně kondominium, motel, hotel pro motoristy, soukromé chaty nebo starosvětský bed and breakfast. Old Orchard Beach nabízí všechny možné druhy ubytování.

Aktivity na Old Orchard je spousta. Mohl byste jít na nákupní horečka na četné nákupní obchodech. Také rozmazlovat Vaše chuťové pohárky, které v jídelním některé populární restaurace na Orchard Beach. Existuje celá řada venkovní sportovní činnosti, které byste mohli zkusit rád golf, plavání a potápění, tenis, vodní sporty, surfování a mnoho dalších. Nebo jednoduše těší se na četných zábavních center v noci.

Jones Beach Rybolovný
Miami Beach Hotely
Rosemary Beach Florida
Huntington Beach Camping
Prázdniny v Kalifornii Pláže
Dovolená v Huntington Beach
Benátky Beach
Jones Beach Ubytování
Huntington Beach Hotels
Kona Hawaii Beach
Zelená Beach Hawai