Miami Beach Zajímavosti

Miami Beach má řadu zajímavostí. Ty by mohly těšit na skvělé počasí na Miami Beach bez ohledu na všechny kolem roku. Existuje mnoho rekreačních a relaxačních možností v Miami Beach.

Atrakce v Miami Beach patří South Beach, kde můžete lenošit a vychutnat si kolem sledované osoby požívající sami. Široký a jemný, bílý písek pláží-vztahuje se populární spoty pro módní fotografii střílí tak mohli očekávat, že mnoho modelů zde. Haulover Beach Park je malebným park, který se pyšní bílých písečných pláží, otevřeného oceánu surfování a zametacích duny. V parku je mezi uhnízděný Intercoastal vodní a Atlantského oceánu. Florida mezinárodní univerzita je vzdělávací stránky, které má galerii, Muzeum umění a speciální muzeum. Navštivte Art Deco Historické Okres and Bass Muzeum umění u některých fascinující dílo.

Nakupování je hlavní atrakcí v Miami Beach. Existují četné galerie, knižní obchody, nákupní střediska, zemědělců na trhu, muzea a obchodů, plážové oblečení a mnoho dalších obchodech, kde si můžete koupit věci. Lincoln Road blízkosti Miami Beach je pěší chodník, a je známo, pro nákupy, zábavu a show.

Noční život v okolí Miami Beach je velice aktivní. Existuje mnoho nočních a salonky, kde lze strany celou noc. Některá z míst, kde byste mohli strana AMIKA, postel, Blue, Deep Club, sochor a mnoho dalších.

Huntington Beach Ubytování
Little Beach Hawai
California Beach Podání
Indian Rocks Beach Florida
Jones Beach Podání
West Palm Beach Florida
Old Orchard Beach
Kauai Pláže
Hotely v blízkosti Jones Beach
Redondo Beach
Huntington Beach Podání