Miami Beach Svatby

Miami Beach nabízí některé spektakulární nastavení pro vaši svatbu. Miami nabízí řadu možností svatbu. Mohli byste vzít na pláži při západu slunce, ve starém světě španělština klášter nebo v romantické italské vily.

Co nejlépe využít váš největší zvláštní den v Miami. Miami nabízí řadu míst. Ty by mohly vdávat na pláži při východu slunce, západ slunce, nebo kdykoliv během dne. Žluté neděli bude dokonalou kulisu pro vaši svatbu. Některé pláže svatební balíčky nabídka obsahovat následující: umístění, obřadu, ručně vázané tropických kytice, ženich je boutonniere, šampaňské, dort fotograf. Balíček také obsahuje kotouč 24 obrázků w / negativů. Ceny jsou včetně všech poplatků.

Miami Beach nabízí i španělský klášter, který poskytuje nádherné nastavení vaší svatbě. Vezmi si na francouzské oltář. Toto místo je intimní a poutavější a je ideální pro osobní svatba. Zasunutý do klidné přístěnek z kláštera, francouzské Oltář se koupal v soft na přímém slunečním světle vytvořit mystickou auru kolem oltáře. Svatební balíčky nabídka obsahovat následující: umístění, obřadu, ručně vázané tropických kytice, ženich je boutonniere, šampaňským, dort fotograf. Balíček zahrnuje také kotouč 24 obrázků w / zápory. Ceny jsou včetně všech poplatků.

Není třeba na cestu do Itálie pro vaši svatbu, když máte italské Villa tady v Miami. Svatba na této italské Villa opustí vás s některými nezapomenutelné vzpomínky. Mohli byste středu sama se svou snoubenkou, nebo pozvat až 23 hostů, aby vaše svatba na italské Villa Svatební stavu straně. V Vizcaya Museum a zahrada je národní Historický mezník a evropské-inspiroval kombi. Obsahuje Hlavní House plněné art a vybavení, deset akrů zahrady na Biscayne Bay, což je z tvrdého hamak (nativní lesa) a historickou vesnici. Balíčky zahrnují umístění poplatky, poplatky za obřad; ručně vázané kytice tropických, ženich je boutonniere, šampaňské, dort, a fotograf. Balíček také obsahuje kotouč 24 obrázků w / zápory. Ceny jsou včetně všech poplatků.

Jones Beach Noční kluby
Huntington Beach Cheap Hotely
Kauai Pláže
Miami Beach Zajímavosti
Benátky Beach Vacations
Kona Hawaii Beach
Miami Beach Podání
Benátky Beach Resorts
Ewa Beach Hawai
Benátky Beach Svatby
Jones Beach