Jones Beach

Jones Beach, známé jako stát Jones Beach Park, je napojen na Long Island a je jedna z oblíbených pláží destinací ve Spojených státech. Jones Beach je oslavován pro své fascinující přírodní krásy, můžete strávit hodiny na pláži s rodinou a přáteli při zachování srdce oteplování letmé pohledy na moře.

Jones Beach stát park byl koncipován jako konečný cíl rodinné dovolené, ale má všechny předpoklady k splnění touhy všech vašich rodinných příslušníků. To se může pochlubit všechny vlastnosti standardního pláži místě, ale sestává z 8 oceánské pláže, 2 bazény, hry zařízením, jako basketbal kurty a minigolf a rozteč-putt golfových hřišť a softball pole. Můžete také podílet se na řadě aktivit, jako je pláž koupání, surfování, rybaření, kayaking, parasailing, lodní výlety a další vodní sporty.

Jones Beach nabízí neomezené zábavy; budete nudit v Jones Beach. Můžete se těšit poslechem na koncerty, návštěvy divadel a aktivně se účastnit různých akcí, které se konají v Jones Beach.

Jones pláži také nabízí řadu možností stravování si vybrat ze existuje mnoho restaurací a barů v místě, a poskytuje tak skvělého jídla, eklektik pokrmy z různých koutů světa, inovativní koktejlů a širokou škálu nápojů.

V prostředí Jones Beach je elektrická, je to vždy hustling a rušný s činností a můžete být v klidu, že budete mít spoustu legrace. Takže přestat váhal a rezervace předem vyzkoušet na dovolenou svého života. Více informací na Jones Beach můžete podívat na následující odkazy

Jensen Beach Florida
Miami Beach Vacations
Fort Walton Beach Florida
Miami Beach Zajímavosti
Seagrove Beach Florida
Huntington Beach Vacation balíčky
California Beach Weather
Redondo Beach
Jones Beach Ubytování
Benátky Beach Florida
Miami Beach Turistika