Jones Beach Vacations Packages

ty Beach je jedna z nejnavštěvovanějších národních parků ve stavu Spojených států, ale nabízí řadu aktivit, zábavy a možnosti vybírat. Pokud však najdete, že váš rozpočet neumožňuje budete mít přístup ke všem činnostem v Jones Beach, se můžete podívat na Jones Beach Vacation Packages. Tyto balíčky Vám umožní využívat všech činnostech a zábavní možnosti v přiměřené ceny.

Jones Beach pyšní neomezené funkce a činnosti, aby vás bavilo. Pláže se skládá z více než 6,5 mil rozbujelý písečné pláže, kde si můžete vychutnat řadu plážové sporty a aktivity jako je plavání, surfování, rybaření, kayaking, parasailing, lodní výlety a jiné vodní sporty. Existují i jiné hry, jako jsou zařízení 18 jamkové miniaturní golfové hřiště, tenisový kurt pádlo, zamíchat palubě kurty, basketbalové kurty a softball pole v Jones Beach.

Můžete také vyzkoušet další atrakce, jako jsou přírodní Center, dřevěný pro joggers, pěší i závodníky, dřevěný restaurace, lázeňský dům West Ice Cream Parlor, Občerstvení stojany, centrální Mall Beach Obchod a bazénů v Jones Beach. Je zde také divadla, kde koncert kapel a jiných umělců provede živou a divadlo také hostí živé divadlo ukazuje ve večerních hodinách.

California Beach Hotely
Miami Beach Vacations
Miami Beach Zajímavosti
Kauai Pláže
Top 10 Pláže Florida
Jones Beach
Kona Hawaii Beach
California Beach Zajímavosti
Huntington Beach Cheap Hotely
Resorts blízkosti Jones Beach
Huntington Beach Weather