Jones Beach Rybolovný

Jones Beach přitahuje miliony návštěvníků z celého světa, každý rok. Chlouba více než 6,5 mil okouzlující písčitou pláží, Jones Beach nabízí řadu možností zábavy, včetně široké spektrum plážové aktivity. Mezi pláži činností rybolovu je velice populární, mnoho návštěvníků, kteří navštíví Jones Beach rozhodnout pro rybolov. Jones Beach pyšní na avant-garde zázemí pro rybaření, infact Jones Beach je ideální destinaci pro rybaření.

Jones Beach chlubí o plně vybavený návnada shop, čtyři slané rybářská mola a několik rybářských stanic, jako je Scotty Rybolovný Stanice a Ted to Rybolovný Station. Tyto rybolovné stanic organizovat výlety rybolovu, poskytovat rybářských lodí a dalších doplňků k rybolovu, aby vaše zkušenosti rybářského zapamatovatelné. Existuje také Jetty pro Surf rybolovu nachází na West End ze státního parku.

Obecně budete muset zaplatit určitou částku peněz na ryby v Jones Beach, nicméně během rybolovu mimo sezónu je zdarma. Některé z těchto druhů ryb, které mohou být uloveny v Jones Beach jsou Platýs bradavičnatý, Pruhované Bass, náhoda, Weakfish, Porgy to, mořčák a Blackfish.

Celkově Jones Beach Lov je ideální pro ty, kteří sledují rybolovné jako hobby, a vy můžete být v klidu, že si váží vaší rybářských zkušeností pro zbytek svého života.

Nachází se v Wantagh, NY najdete krásný šperk s názvem Státní Jones Beach Park. Tento park byl založen v roce 1929 cestu zpět. Okamžitě parku byla úspěšná s více než 1,5 miliónu návštěvníků v prvním roce. V parku je přes 6,5 mil na písečné pláži na pláži vážné davu. Přestože nejslavnější pro své plavecké rybolovná práva by neměla být přehlížena.

Je velice příjemné návnady shop a čtyři slané rybářská mola, které jsou otevřeny celoročně. Během okurková sezóna není obvinění na ryby, ale z Memorial Day na Labor Day je $ 8,00 poplatku za parkování na parkovišti, které může pojmout až 21.000 automobilů. Tak vidíte, tohle místo musí být populární. Toalety a koncesní stánku jsou k dispozici také zde.

Huntington Beach Vacations
California Beach Podání
Benátky Beach Resorts
Huntington Beach Zajímavosti
Miami Beach Podání
Top 10 Pláže Florida
Santa Barbara Pláže
Benátky Beach Turistika
Benátky Beach Ubytování
Palm Beach Florida Zahrada
California Beach Turistika