Benátky Beach

Benátky Beach je jedním z nejpopulárnějších pláží na světě. Pláž je písčitá a má 3 míle dlouhá. Kromě pláží, existují i jiné velkolepé místech v okolí a na pláž. To jsou některé z hlavních atrakcí mezi místní obyvatele.

Existuje několik zajímavostí a kolem Benátkách Beach. Pokud jste milovníkem umění můžete navštívit některé z několika galerií, jako je plakát Factory, Lighthouse vitráže, oceán Boční Galerie Vypnuto Rose galerie a Tugend dlaždic. Existují četné divadelní centra, kde si můžete vychutnat některé skvělé inscenace. Některá z míst, kde byste mohli chytat produkce patří Electric Lodge kina, divadla Powerhouse, Tichomoří Rezidentního divadlo, divadlo a Pacifik Ensemble.

Existují četné hotely poblíž Benátek Beach. Některé z nich patří hotely Best Western Marina a Pacifik Hotel Apartmány, Hotel Cadillac a Benátky Beach Hotel. Existuje mnoho možností stravování v blízkosti Benátky Beach. Některé z restaurací patří Baja CANTINA, C $ O Trattoria restaurace, kavárny a Candle Grill, Kravské End, James Beach, Joe restaurace, trh Gourmet, chodník a terasy kavárny Café abychom jmenovali alespoň některé. Některé z barů na Benátky Beach patří James Beach, chodník Café, Benátky velrybář a světové Café.

Existuje spoustu činností, které si můžete dopřát v Benátkách na Beach. Mohl byste jít skateboarding a pobavit se na potápěčské centrum. Můžete také vyzkoušet některé jógy nebo navštivte Gold Gym. Existuje mnoho salonů a lázních, kam by mohl chodit a získat si jemné zacházení. Existuje mnoho obchodů, které prodávají starožitnosti, nábytek, oblečení, plavky, šperky a doplňky, květinami, knihami a hudbou.

Benátky Beach Zajímavosti
Huntington Beach Camping
Jacksonville Beach Florida
Huntington Beach Ubytování
West Palm Beach Florida
Solana Beach
Jones Beach
Benátky Beach Svatby
Cocoa Beach
Benátky Beach Ubytování
Florida Pláže