West Palm Beach Florida

Blogtyt vítá vás a vaši rodinu West Palm Beach na Floridě, kde můžete strávit čas jen tak se prosím. Požehnaný s slunce, křišťálově čisté nebe a zdravý počasí téměř o dvanáct měsíců v roce, a to místo je opravdu rájem rekreantů. West Palm Beach Florida je obraz perfektní pláž dovolenou místo a my na to Blogtyt ručit za to!

Zde můžete tee-off některý z jejích zelenající golfová hřiště a užijte si dokonalou hru svého oblíbeného sportu. Nebo si mohou vybrat, zda pro lenivější alternativních a jednoduše zaměřit na písečné pláži na relaxaci zasedání opalování. Děti budou mít frolicking čas jen šplouchání ve vodě a stavebního písku hrady. Boynton Beach je také v blízkosti, takže si můžete vyzkoušet to stejně.

Je tu víc udělat West Palm Beach na Floridě. Do navštivte Lion Safari Stát se podívat na africké chimps a Jižní bílé nosorožce. Arašídový Island je velice zajímavá místa, která ve skutečnosti se nachází bunkr postaven především na prezidenta Johna Kennedyho v průběhu studené války. Takže kus historie pro vás stejně! Pak je zde Norton muzeum, které je skladem domu americké, čínské a evropské umění. A ano dámy, existuje spousta nakupování pro vás udělat West Palm Beach na Floridě.

Miami Beach
Jones Vacations Beach
Vlnovci Beach Hawai
Miami Beach Zajímavosti
Huntington Beach Camping
Deerfield Beach Florida
Benátky Beach Turistika
Miami Beach Svatby
Jones Beach Cheap Hotely
Miami Beach Hotely
Hawaii Beach domy