Waikiki Beach Hawai

Aloha a vítejte na Waikiki Beach Havaj, který je posazený na chráněné jižní pobřeží ostrova Oahu nachází pár mil na východ od Honolulu pláž, která je rájem pro milence v každém směru-důrazně doporučil Blogtyt.

Waikiki Beach Hawaii je více než dvě míle dlouhý a má zajímavé strany, aby ji; Blogtyt která chce, abyste prozkoumat! Její východní straně je vyzdobena od předních cementu molo o název “The Slippery Wall” a kde surfaři svou dovednost by surfování na molo, a občas dokonce překračují zdi. Zdi je umělé stavby sloužící jako bunkr proti erozi písku. Na pláži je zde známa jako Kuhio oficiálně Beach, který je ideální pro mořské bazén klidné plavání.

A trochu dále na východ od mola, daleko od Waikiki, je Kapiolani park s chodníky idylický Criss překračování stromy a piknik horké skvrny. Pláž je zde mnohem více klidný, pokud chcete být daleko od hlučného davu a plavání je ideální, pokud máte děti holidaying s vámi.

Přestože je surfování na Waikiki Beach Hawaii není tak náročně strhující ve srovnání s ostatními Hawaii Pláže, ale určitě je nejvíce stabilní a bezpečné.

Waikiki Beach Hawai
Miami Beach Zajímavosti
Hapuna Beach Hawai
California Beach Podání
Palm Beach Florida Zahrada
Kauai Pláže
Huntington Beach Vacations
Jacksonville Beach Florida
Jones Beach
Miami Beach Noční kluby
Jones Beach Weather