Vlnovci Beach Hawai

Aloha z Blogtyt – vítejte na slunné a úžasně krásné Hawaii Pláže! Existuje mnoho roztroušených po celé pláži lover to ráj-že to prostě není možné navštívit všechny z nich v průběhu jediného dovolenou! My, na Blogtyt, že se jednou budete vidět velmi Nejlepší Beaches of Hawaii, budete pokles až po uši zamilovaný do své naprostý virginal krása!

Jeden takový exemplář stává se nazývá Bellows Beach Hawaii.

Tato pláž a oceán sousedící Beach Park jsou pravděpodobně star atrakcí ostrova Oahu a stovky turistů hejno na to, aby si své pozvat vod a obecná atmosféra. Vlnovci Beach Hawaii dojde k velmi populárním místem pro oceán a pláže rekreaci – jednoduše vyjádřeno jako pláž zábava! Během letních měsíců se počet návštěvníků Bellows Beach Hawaii dosáhne všech dob vysoké a celá pláž je plná plavců, tělo surfaři, stravování surfaři a rádoby surfující stejně! Tak pojď a připojte se k nim!

Poměrně krotce a mělkých vodách na pláži a jeho pravidelné přestávky pobřeží nabídnout příznivé podmínky ke koupání a surfování.

Avšak turistům, aby Bellows Beach Hawaii musí sledovat instrukce, jak na to, kde je povoleno surfování. Blogtyt by chtěl zdůraznit, že zejména v Bellows Beach Hawaii surfování není umožňuje v regionu mezi dvěma věžemi plavčík.

Jiná věc k dávat si pozor na tu je bodání modré jellyfish, nazývaný také Portugalština muž-o-válka! Pokud se vám stalo třeba píchl jeden z nich ihned volejte k lékařské pomoci a upozornit plavčík na daň.

Aby nedocházelo k takové situaci všech pláži plavci měli věnovat pozornost výstražným příspěvky, které zachycují tento smrtící jellyfish. Obecně vzato, Bellows Beach Hawaii je krásný úsek měkkého písku a křišťálově jasný akvamarín vody, které stále čekají na Vás těšit na to.

Jones Beach Svatby
Benátky Beach Resorts
Cukr Beach Hawai
Indian Rocks Beach Florida
Pensacola Florida Beach
California Beach Noční kluby
Huntington Beach Vacations
Vero Beach Florida
Santa Barbara Pláže
Huntington Beach
Resorts blízkosti Jones Beach