Vero Beach Florida

Vero Beach na Floridě, je známá pro své klidné pláže. Její kvalita a fantabulous písku smaragd vodnaté pozadí enchant na beachgoers úplně. Nezáleží na tom, jaký účel budete pro-procházky, surfování, potápění či subjekt stravování, celé toto místo Vítá vás s otevřenou náručí.

Vero Beach se nachází v severní části Jižní Florida to Gold Coast a má blízko k jihu Sebastian Inlet, na Surf město na východním pobřeží. Vero Beach, tiché a uklidňující Město má hlavní veřejné pláži proslule nazývá South Beach. Kromě toho, Humiston parku a Jaycee Beach jsou další dva primární veřejné pláže.

Vero Beach Florida je obohacen o kulturním bohatství a přírodní krásy. Jeho elegance vždy čerpány tisíce návštěvníků a rezidentů obdobné. Je velebě krásu tohoto místa, které bylo pro “Nejlepší Městečko na Floridě a ve 12. národa.” Tento příběh nekončí zde. Vero Beach byl také skvělý, že je “100 Nejlepší Umění Města v Americe”.

Vero Beach, oblíbený pro své přátelské prostředí, má jemné skvrny potápění, windsurfing, koupání, vodáckého a nespočet dalších příležitostí pro venkovní občerstvení. K dispozici je 18 golfových hřišť v regionu. Pokud jste stále ještě nenašli je dostatečně atraktivní a mají chuť na další aktivity zaměřené na mládež, pak nebuďte zklamaní. Volejbal a Frisbee jsou tam omladit vaše lihovin.

Kromě toho, Vero Beach se o nikdy nekončící příběh zábavné a gamboling. Po hravé doby, pokud si chcete dopřát ve vašem stanovena-zadní poloze, pak Humiston Park vám dobrou restauraci s venkovním posezením.

Tak právě odtočit vašeho lihovin a připravte se na oslavu vaší volný čas. Abychom vám pomohli s větší, některé z názvů pro Beach parky, parky a River vnitra parky jsou uvedeny v následující tabulce:

Oceánu parky

# Golden Sands Beach Park
# Humiston Park
# Jaycee Park
# South Beach Park
# Sledovací stanice Park
# Kola Island Beach Park

Řeka parky

# Bethel Creek House
# Riverside Park
# MacWilliam Park
# Kola Island Park West
# AW Young Park

Pozemní rekreační parky

# UK Park
# Creative Playground
# Gifford Park
# Kiwanis-Hobart Park

Rekreační náměstí

# 19. Street & 25. Park Avenue
# 16. Street Komplexní
# Kus Pie Park
# Pocahontas Park
# South Park Země Regionální
# Troy Moody Park

California Beach Vacations Packages
Fort Myers Beach Florida
Apollo Beach Florida
Redondo Beach
Hermosa Beach
Jones Beach Svatby
Benátky Beach Ubytování
Hawaii Beach domy
Solana Beach
Indian Rocks Beach Florida
Miami Beach