Top 10 Pláže Florida

Blogtyt Vás vítá na sluníčko státu Florida, a přejdete rovnou na její galerii informace o Top 10 Pláže Floridě.

Daytona Beach, Miami South Beach, Palm Beach, Pensacola Beach, Vero Beach, Benátky Beach, Sarasota Beach, Clearwater Beach, Caladesi Island stát Park Beach a Clearwater Beach deseti Florida je nejoblíbenější a nejnavštěvovanější pláže. Tak doporučuje Blogtyt toto Top 10 Pláže Florida před první vy a vaše rodina návštěvy jakékoliv jiné pláže na sluníčko stavu, zatímco holidaying tam.

Nicméně, žádný striktní žebříčku je praktické jako téměř u všech plážích ve státě Florida je stojí za návštěvu a trávení času palců

Na 23 mil dlouhý Daytona Beach je nejpopulárnější mezi Top 10 Florida Pláže je horký favorit s místní obyvatele, jak je všechno z jízdy, jízdy na kole a camping je možno na tuto pláž. Takže Blogtyt chce, abys jen těšit!

Daytona je místo, kde se mohou jen v rozpustilost vodě a písku, bez péče na světě! Blogtyt doporučuje, aby se k nim zde také!

Pensacola Pláže je horký favorit s univerzitu a vysokou školu goers – takže je v pubertě to putyka nebo spíše chill out zóně! Však nemají být ponurý, pokud nemáte náhodou zapadají do této věkové skupiny, jako muže a ženy všech věkových skupin postižených Pensacola Beach na Floridě za zábavou naplněných den surfování a koupání. Panama City Beach je další úžasné pláže, kde si můžete dopřát i při golfu kromě pravidelných pláži věci, jako je plavání, jízda na kole, na kolečkových bruslích.

Vero Beach, je jiný i zamiloval Florida pláže nacházející se v jižní Floridě v Gold Coast a je známé jako státní nejlépe městečko.

Benátky Beach a Sarasota Beach na Floridě jsou elegantní úseky měkký sametový písku, kde divem divů můžete dokonce narazit – Dech – zkamenělý Žralok zuby!

Clearwater Beach je další mládežnické přátelský pláži na Floridě, která je populární vyvěsíme na volejbal zasedání, Jet Ski nájemného a písek hrad budově.

Blogtyt doporučuje plážích jižní Walton, Florida, pokud chcete uniknout ze zmítání v obvyklých shonu pláži, kde vás a vašeho partnera může strávit malátný dnů jen procházky ruku v ruce. Rosemary Beach je populární pláž Karibiku, jako v tomto regionu.

Fernandina Beach Florida
California Beach Vacations Packages
South Beach Florida
Huntington Beach Camping
Black písečná pláž Hawaii
Solana Beach
Crescent Beach Florida
California Beach Noční kluby
Apollo Beach Florida
Santa Barbara Pláže
Jensen Beach Florida