Solana Beach

Blogtyt Vás vítá na mini pláž rájem San Diego, Kalifornie-Solana Beach. Tento útulný pláž se nachází severně od Del Mar a jižní Cardiff a je jedním z mnoha California Beach obce. Tato pláž je jednou z nejlepších California Pláže nabízí jako návštěvník a milovník prostorné pláže, klid a naprosto rodinu pláže. Kromě toho se také stává Solana Beach se dobrořečil dvě míle čistého pobřeží, naplněný s majestátně uložení Bluffs (vysoké strmé bank vznikají v důsledku erozí) a zátok. Takže ve zkratce, Solana Beach je pláž nadšenec velmi vlastní sen – Uchýlení se k neděle tak světlé a oceánu tak modrá!

Solana Beach se počítá jako jeden z Kalifornie to upscale pláži komunity nabízejí pohádkové názory obou; moře a zelenající golfových hřišť. Zatímco tato pláž komunitu je velmi populární s důchodci Americké třídy, je také velmi časté pro milionáře ze všech na celém světě k zaplacení částky robustní získávat ozdobný byt tady v Solana Beach. Existuje mnoho hostinců, ťukněte domů, restaurací a kaváren tečkování ulicích tady, že to nikdy jednotvárném okamžik pro turistické návštěvě pláže komunity v Kalifornii.

Fletcher Cove Beach Park je malý a relativně soukromé pláži zde chráněné do větších Solana Beach a určitě stojí za návštěvu, a Blogtyt to doporučuji.

Crescent Beach Florida
California Beach Svatby
Hawaii Beach domy
Miami Beach Rybolovný
Hotely v blízkosti Jones Beach
Jones Beach Weather
Miami Beach Noční kluby
Lanikai Beach Hawai
Huntington Beach Podání
Miami Beach Zajímavosti
Huntington Beach Resorts