Santa Barbara Pláže

Blogtyt Vás vítá na slunné Kalifornie, jejichž stav hrdost dojde k jeho vlastní Santa Barbara Pláže, které se v průběhu let získal dobrou pověst jako ‘mýdlo pláží”(připadající na populární mýdlová opera do stejného jména) v Kromě poskytování všech pravidelných pláži komfortem. Která vám akrů a akrů čistého písku, kompletně se volejbalové kurty, basketbalové a tenisové kurty, softbal soudy a fitness stezky pro pěší a jogging, tento region není jen pláž lover to ráj, ale i fitness zrůdo velmi vlastní sen pláži chill mimo zónu! Blogtyt Vás vítá na okázalý Santa Barbara Pláže, kde se akce nikdy nezastaví! Takže pack pro zábavu vašich vaků naplněných Butterfly Pláž, East Beach, Pláž Goleta, West Beach, Leadbetter Beach, Pláž Mesa, Arroyo Burro (Hendry to Pláž) a další Mesa Beach dnes!

Santa Barbara má více než sto mil od pobřeží fantastické, zdobená četnými Santa Barbara pláže. Mořské vody z výše uvedených Santa Barbara pláží je teplejší, když v porovnání s těmi, střední a severní kalifornských plážích. Věcně vzato, Santa Barbara Pláže vody není ještě jako teplý jako oceánské vody Florida pláže. Plážích Santa Barbara jsou však více vizuálně přitažlivý a svůdný, jejich pobřežní horské vrcholy tvoří dokonalý obraz okolí. A Santa Barbara Pláže Zima je obecně mírné a slunné. Na druhou stranu, Santa Barbara léta často mlhavý ráno následuje světlé slunné poledne.

Mnoho Santa Barbara pláže mají trasy pro cykloturistiku, pěší turistiku a skateboarding a kolečkových bruslích. Santa Barbara Pláže flóry a fauny je úžasně krásný. Šedé velryby a Humpback Whale migrace může být spatřena z většiny Santa Barbara pláži frontách. Takže Blogtyt radí, abyste vždy přijít s fotoaparátem do Santa Barbara!

Huntington Beach Vacations
Flagler Beach Florida
Ormond Beach Florida
Miami Beach Rybolovný
Jacksonville Beach Florida
Solana Beach
Hawaii Beach Svatby
Hotely v blízkosti Jones Beach
Indian Rocks Beach Florida
Dovolená v Huntington Beach
Hawaii Pláže