Rosemary Beach Florida

Rosemary Beach Florida je vůbec nejlepší místo k vám odpočinout. Jeho přírodní krásy má okamžitý podmanivý účinky. Jeho zářící písek pláží, uklidňující Neděle trámy a poklidný záliv vody nikdy tě vzít vaše oči z tohoto scénického krásu.

Rosemary Beach byla založena v roce 1995. Byl pojmenován na duna rozmarýn cukru, který má měkký písek a nativní vegetace. Rosemary Beach se nachází v kraji lidově zvané “The Beaches of South Walton” na severozápadě Floridy.

Rosemary Beach je nastaven na vysoké duny s výhledem na zářivě bílé písky a klidné vody zálivu Mexika. Je to nejmladší město v kraji s názvem “The Beaches of South Walton”. Nejvíce fascinující skutečnost o Rosemary Beach, Florida je v tom, že jeho architektonické brilantnosti je replikace z nábřeží města Karibiku.

Vysoké stropy, otevřené balkóny a uzavřených galerií učinit domy vypadají spíše velkolepé velikost. Toto uspořádání prostorný nejen dodává na velkolepý vzhled budovy, ale také umožňuje moře vítr toku do az hladce. Rust, pálením, hnědé a zelené odstíny jsou použity na budovy, aby hliněné pocit. Věřte mi, že to magnetické nastavení takových barevná schémata budou řídit vás na daleko tropického ostrova ve své fantazii.

Dát plný zábavy, Rosemary Beach, Florida nabízí četné rekreační aktivity, jako jiné slavné pláže na světě. Jedná se o:

# Turistika
# Cykloturistika
# Rybolovný
# Golf
# Tenis

Jste stále chuť na něco víc? Nebuďte disheartened. Rosemary má Beach konce počet dárkových prodejen, obchodů, uměleckých galerií a butiků, které vám pomohou, aby své vzpomínky zpět s tebou. Nejen tento venkovních kavárnách, restauracích a jemné bistros jsou i zde, aby Vám čerstvé.

Huntington Beach Turistika
Rosemary Beach Florida
South Beach Florida
Zelená Beach Hawai
Flagler Beach Florida
Benátky Beach Vacations balíček
Benátky Beach Podání
Hapuna Beach Hawai
Solana Beach
Santa Barbara Pláže
Miami Beach Weather