Pláže v USA

Blogtyt Vás vítá na nádherné Pláže v USA, kde si můžete vychutnat míle a míle od slunce a vše surfovat přes den se svou rodinou a přáteli. Nejslavnější pláží v USA nestane se nachází ve státech Florida, Kalifornie a Havaj. Existují však desítky pláží v jiných státech a které také přitahují tisíce turistů v závěru prázdnin.

Blogtyt přináší vám komplexní e – průvodce Pláže na USA.

Fleming Beach Park zastává většina top žebříčku v nedávném průzkumu nejnavštěvovanější pláží ve Spojených státech. Tato pláž je v Maui, Havaj, který je dobře známý Beach Lover to ráj. Západní pobřeží Maui, je známý pro své idylické, zdravý pláže počasí a Fleming na dlouhou míli-moon tvaru půlměsíce, bílé písečné pláže nabízí pro turisty a pláže milence řadu zajímavých aktivit a zábavy naplněné okouzlující a letmé pohledy na nedaleké exotického ostrova Molokai. Doporučuje Blogtyt toto pláž pro sunbathers, plavci a surfující podobně, jako tato pláž je posílena virtuální zeleň stromů na nízké moře útesu, což sunbathers a relaxační mnohem vítejte ve stínu.
Služby a vymoženostmi jsou k dispozici pro turisty a ostatní návštěvníky jsou sprchy, záchodky, grily, bar a snack čítači, piknik a grilování spoty s výhledem na pláž s romantickými svíčkami stolování na jižním konci pláže, které také stává, že je neoficiální pláž na nedaleké plyšové Ritz Carlton.

Ostatní Pláže v USA patří Caladesi Island stát Park a bosý Beach Park také na Floridě. Pak je tu Ocracoke Island v Severní Karolíně a stylový Coopers Beach ve státě New York. NY je také domovem Hlavní Beach.

Coronado Beach je krásná pláž v San Diego Kalifornie – domov mnoha takové fantastické pláže se slavnou v tele sériové ‘Baywatch’.

Hawaii Pláže
Ormond Beach Florida
Prázdniny v Kalifornii Pláže
Miami Beach
Hotely v blízkosti Jones Beach
Dovolená v Jones Beach
Jones Beach Cheap Hotely
Flagler Beach Florida
Miami Beach Svatby
Jensen Beach Florida
Hawaii Beach Svatby