Nejlepší pláže na Hawaii

Děkuji nebesům za báječný a krásnou Havaj! Blogtyt bych Vás na nevídaný přírodní krásu Nejlepší Beaches of Hawaii. Žádné jiné místo na celém světě byl požehnaný takovou znamenitý a exotických přírodních pláží; zažívá magické Havaj je možnost, že by Blogtyt se ctí představit Nejlepší Beaches of Hawaii před vámi. Waikiki Beach, Kauai Beach, Ewa Beach, Little Beach, písčitá pláž, Kona Beach, Black Beach, Hapuna Beach, Honolulu Pláže, Zelená Beach, Bellows Beach, Cukr Beach, Lanikai Beach a Černá písečná pláž jsou některé z rájů, které tvoří písek sondovat Best Beaches of Hawaii.

Tropické hledáte-Kee Beach, se nachází na západním konci Na Pali Coast stát Park na severním pobřeží Kauai, je nejlepší šnorchlování místě na ostrově. Jeho mělká laguna nabízí skvělé možnosti koupání, a to zejména pro rodiny s dětmi. Na pláži můžete mít vysoké surfování během zimního období, někdy v létě stejně. Téměř všechny Hawaii Pláže jsou přátelské, ale je třeba vždy konzultovat místní obyvatele a životní stráže ve službě jednou před nebezpečí, které mají za cíl daleko do vody.

Ostrova Kauai je naloženo s panenským plážím, některé izolované a jsou přístupné pouze lodí. Poipu Beach Park je nejen jednou z největších Hawaii plážích, ale také naložené věci na práci a na místa k zobrazení. Je známý pro svůj jedinečný tvar a skvělé koupání pláž, zejména pro rodiny s dětmi, protože láva hranic vytvoření chráněné bazénu s klidnou a mělké vodě. O několik mil od pláže Poipu Plantation je ideálním místem pro snorkelling kvůli stále jasné, vody a množství barevných ryb. Díky své popularitě tohoto korálové pláže mohou být přeplněný, ale je to vždycky sranda! Vše nejlepší Beaches of Hawaii jsou v jedním slovem-super zábava!

Hawaii Beach Svatby
Santa Barbara Pláže
Jones Beach Zajímavosti
Huntington Beach Cheap Hotely
Hapuna Beach Hawai
California Beach Zajímavosti
Miami Beach Hotely
Benátky Beach Resorts
Jacksonville Beach Florida
Ewa Beach Hawai
Solana Beach