Little Beach Hawai

Blogtyt Vás vítá na většině odvážlivý Hawaie Pláže, kde odhalující jeho tělo je spíše pravidlem než výjimkou-máme na velmi exkluzivní Little Beach Hawaii. A horký favorit se nahý sunbathers holé a tělesně pláži nadšenců – to je preferovaný prázdninové destinaci pro páry a rodiny podobně.

Little Beach Maui na Hawaii, Havaj patří mezi nejkrásnější nahé pláže na světě. Také říká Malý Makena Beach, pláži je úzce zastrčený proti západním základny Pu’u Olai, což je 350 stop vysoká škvárová kužel, který si můžete prohlédnout na míle za jeden jede podél pobřeží závětří. Pláž je úsek jemného tmavého písku a je vyztužený na obou koncích, které skalnatý lávovými balvany.

Little Beach Hawaii rovněž stává se jedním z Maui nejlepší potápění skvrny. Zde proudy nejsou důvodem ke znepokojení v této přátelské hledáte pláži!

V podvodní mořská scenérie této pláže je velice pestrá a zajímavá, takže Blogtyt chce, abyste byli připraveni na naprosto úžasný čas ponořených ve vodách Little Beach Havaj!

Blogtyt chce vás těšit savoring slunci v Little Beach Hawaii, ale ne na úkor kůži a zdraví, tak prosím, být vybaven dostatečným množstvím lotionech opalovací krém, sluneční brýle, čepice a sluneční brýle.

Solana Beach
Seagrove Beach Florida
Vero Beach Florida
Benátky Beach Florida
Miami Beach Noční kluby
Huntington Beach Noční kluby
Huntington Beach Hotels
Cukr Beach Hawai
California Beach Noční kluby
Holiday Beach v Benátkách
Jones Vacations Beach