Kona Hawaii Beach

Blogtyt Vás vítá na turistickou atrakcí-Kailua Kona Město – Kona Hawaii Beach. Pokud bílý písek ukáže se obvykle davy lidí, a to zejména o víkendu. Spolu Ali’i řídit se slavným White Sands Beach dobře miloval pro její koupání a šnorchlování. Každý rok po zimě; storms obořit ostrovy od ledna do dubna, v důsledku čehož písek je zde mytých pryč jen objeví opět v květnu! Dále na jih je Kahalu’u Beach, bohatý rybolov přístěnek pláži. Takže Blogtyt chce všechny rybáře Pfiipravuji! Vody na moři je mělké, kde uvidíte hejna ryb, ale voda mírně další jsou zrádná a plná silných proudů, a dokonce i žraloky.

Existuje několik písečných pláží nachází jen pět minut chůze na sever od Kailua Město nad Honokohau Marina. Honokaa je klidné odlehlé pláži populární s nudisty a má zajímavou antického chrámu Havajská částečně ponořené ve vodě. Můžete chodit téměř kilometr podél pobřeží zde najít i přírodní koupaliště a drobné zelené želvy roztroušených kolem.

Jen po letišti, je mnoho atraktivních pláží, ale Blogtyt by využít této příležitosti, aby včas, že ani jeden z nich stalo, aby bylo bezpečné pro koupání. Borovic je dobře známý pro své divoké vody a surfování, i když Kona Hawaii Beach především je to stát parku jsou relativně klidné a rybářské hotspot pro místní obyvatele a turisty-a relaxační procházky pláži.

Jones Beach Ubytování
Jones Beach Vacations Packages
Jacksonville Beach Florida
Holiday Beach v Benátkách
Miami Beach Hotely
Indian Rocks Beach Florida
Huntington Beach Turistika
Vlnovci Beach Hawai
Huntington Beach Vacation balíčky
Benátky Beach Rybolovný
California Beach Ubytování