Kauai Pláže

Aloha! Blogtyt Vás vítá na úžasně velmi romantické a smyslné Kauai Pláže, jedna ze světově pozoruhodně exotické ostrovy. Jedná se o ostrov kouzel a okouzlení některých nejvíce skvěle pláží na světě. Bylo místem pro natáčení nespočet filmů založených tropické pláže locales. Kauai Pláže nadále fascinovat návštěvníků, kteří jezdí na dovolenou na Havaji jen na plážích. Blogtyt chce sdílet s vámi nádherné že Kauai Pláže dovolenou goers se divit, co vidí a cítí, kdy přijdou na Kauai poprvé. Tak jsme na Blogtyt naděje taky by si stejný!

Nejsevernější a nejstarší-přirozeně řečeno, Kauai je čtvrtý největší z Hawaii hlavními ostrovy. Téměř kulatý tvar, pouze 3% celkové rozlohy byla využívána pro komerční a bytové účely opouští zbývajících 97% bude rozděleno mezi zemědělské kultivaci a zachování přírodní. Většina z 52.000 obyvatel ostrova je žít a pracovat v přímořských oblastech opouštějícímu interiér Kauai virginally krásná a čistá. Kauai Pláže počasí je téměř dokonalá celoročně s denní teploty v průměru od poloviny 70. do poloviny 80. let, o něco vyšší v létě. Severovýchodně obchodu winds jsou posel z roztomile cool breezes. Rain showers obvykle spadají do večera a včasného rána, hlavně v horské vrcholy.

Blogtyt vás zavede přímo do pláži milenec je rájem na Havaji na velkolepé Kauai Pláže

Blogtyt vítá vás na vaše vlastní osobní e průvodce nejlepších světových plážích. Nabízíme do hloubky a praktické informace pro všechny vaše oblíbené pláže po celém světě. Nádherné v Bondi Beach Austrálie, Jižní Beach na Miami, nebo pláží ostrova Catalina California, Fidži, Korfu Řecko, Petit St Vincent Grenadin, Kauai Hawaii, Kanárských ostrovů, Španělska, Maledivy, Playa Del Carmen Mexiko, Seychely a Phi Phi Island Thajsko jsou jen některými z nejlepších světových Pláže že Blogtyt důrazně doporučuje navštívit alespoň jednou ve svém životě. Všechny tyto pláže poskytují dostatek příležitostí pro Vás a Vaše blízké na opalovat, plavat, surfovat, dýchací trubice, akvalung potápět, nebo jen lenošit a relaxovat na měkké písky.

Jones Vacations Beach
Seagrove Beach Florida
Vero Beach Florida
Flagler Beach Florida
Kona Hawaii Beach
Benátky Beach
Benátky Beach Podání
Miami Beach Turistika
Benátky Beach Noční kluby
Benátky Beach Ubytování
Benátky Beach Vacations