Huntington Beach

Huntington Beach je jedním z amerických pláží. Na pláži se může pochlubit více než osm mil od scénický krásu. Na pláži má své vlastní odlišné osobnosti s sprchy, toalety, přístupové rampy a volejbalový míč soudy.

Huntington Beach nabízí celou řadu aktivit. Ty by mohly těšit na skvělé počasí během celého roku, bez ohledu na roční období. Existuje celá řada možností k rekreaci a aktivity v Huntington Beach. Pláži nabízí řadu místních atrakcí, které byste mohli navštívit, která zahrnují to Disney California dobrodružství, Knott to Berry farma a divoké řeky Waterpark. Můžete také cestovat trochu dál od Huntington Beach jsou Šest Flags Magic Mountain, Legoland a Universal Studios.

Existuje celá řada hotelů v blízkosti Huntington Beach. Tyto hotely nabízejí skvělý výhled na oceán, stejně jako vysokou úroveň komfortu a luxusu. Některé z těchto hotelů funkci renomované restaurace, soukromé balkóny, venkovní bazén, whirlpool lázní, fitness centra, tenisové kurty a vnitřní i venkovní prostory pro účastníky setkání a funkcí.

Huntington Beach má řadu okolních restauracích. Existují oceněný restaurací na Hyatt Regency Resorts na stále populární restaurace, jako je cukr Shack kavárně. Existují i jiné četné Huntington Beach restaurací. Vychutnejte si nádherný výhled na oceán a zároveň se těší vaše jídlo. Některé z kuchyně k dispozici zahrnuje Havajská, japonské, americké a německé. Užijte si širokou škálu celosvětově kuchyně v některé slavné restaurace.

California Beach Turistika
Hapuna Beach Hawai
Palm Beach Florida Zahrada
California Beach Noční kluby
Little Beach Hawai
Pensacola Florida Beach
Huntington Beach Vacations
Riviera Beach Florida
Jacksonville Beach Florida
Miami Beach Camping
California Beach Resorts