Huntington Beach Zajímavosti

Myslivost Beach má řadu zajímavostí. Ty by mohly těšit na skvělé počasí v Huntington Beach, které bez ohledu na roční dobu, které navštěvujete. Existuje řada možností rekreace a odpočinku, který najdete těžko vybírat.

Na Huntington Beach je jedním z nejhezčích pláží na světě. Ty by však vždy chtějí prozkoumat trochu víc. Některé z těchto míst, které můžete navštívit patří Disney z Kalifornie dobrodružství, Knott to Berry farma a divoké řeky Waterpark. Cestování na šest Flags Magic Mountain, Legoland a Universal Studios.

Historie a kultura nadšenci nebudou zklamáni na dovolenou do Huntington Beach. Huntington je co nabídnout. Některé z důležitých míst historie a kultury patří Huntington Beach Art Center, Huntington Beach Ústřední knihovna & kulturní centrum, Surfers’ Hall of Fame, Surfing Procházka slávy i mezinárodní Surfing muzea. Rovněž návštěva mise San Juan Capistrano, královně Marii Bowers Museum kulturních umění, v Getty Center, Huntington knihovna a mnoho dalších zajímavostí.

Huntington nabízí něco pro povahu i milence. Milovníci přírody by měla navštívit 330-akr Bolsa Chica Ekologické rezervní domovem 200 druhů ptáků. Ostatní volně žijící zvířata v okolí, které lze snadno dosažitelná patří Aquarium v Tichém oceánu, Catalina Island, v Los Angeles Zoo, San Diego divoké zvíře Park, San Diego Zoo a moře světa.

Benátky Beach Ubytování
Holiday Beach v Benátkách
California Beach Camping
Miami Beach Hotely
Benátky Beach Podání
California Beach Vacations Packages
Miami Beach Turistika
Flagler Beach Florida
Miami Beach Zajímavosti
Jensen Beach Florida
Hawaii Beach Svatby