Haulover Beach Florida

Chceš zkušenosti román svět tuto dovolenou? Pak se připravte na turné na Floridu Pláže. Florida pláže jsou světově proslulé pro své rekreační aktivity a vybavení, které poskytují svým návštěvníkům. A Haulover Beach je jedním z nich.

Je přesvědčena, že Haulover Beach Florida odvodila své jméno od rybáře, kteří používají k “zátahu” houba jeho loď z Biscayne Bay nad hustě zalesněné duny do oceánu v tomto místě. Nachází se tři míle jižně od Broward County Line v North Miami. Tato pláž je nahý plážový uznané vlády. Zde oděv je povoleno jako jednu z možností, které jen v North Miami, kde si můžete obléknout na vlastní přání. Na horké slunný den, můžete najít tisíce nudisté shromažďování zde mít relaxační den. Najdete je plavání, sunning a dokonce i hraní volleyballs zde.

Mimochodem, pokud chcete, aby se vyhnuli tomuto očima s vaší rodinou, pak se nemusíte starat. Severním konci pláže byl vyobcován – z pohledu rodiny a jiné, které nechtějí plavat a slunce bez oděvu.

Chcete-li přidat další, je zde skutečně tvoří beachgoers cross-část obyvatelstva, které se vymykají všem klasifikaci na pohlaví, rasu nebo národnost. Přijdou si zde na nové zkušenosti, které nemohou být jinak. A to je vzhledem k parkování a rozpínavosti, Haulover Beach je nejvíce preferované oproti jiným úzké-do slunné ostrovy.

Riviera Beach Florida
Flagler Beach Florida
Benátky Beach Cheap Hotely
Solana Beach
Palm Beach Florida Zahrada
Jones Beach Podání
Benátky Beach Podání
West Palm Beach Florida
Seagrove Beach Florida
Huntington Beach Ubytování
Jones Beach Weather