Florida Pláže

Blogtyt Vítá vás a vaši rodinu, aby slunce stát Florida, která je v každém slova smyslu pláži milenec je rájem s jedenácti sto (1100) mil od pláže!

Následujte náš průvodce Florida Pláže pro perfektní plánování Vaší pláž fiesta zde fantastický Floridě. My v Blogtyt vám tolik potřebné informace o každé z Floridy je oblíbenou destinací pláže, takže si můžete vybrat vaše volba pro holidaying.

Začněme Martin County pláže. Nachází se na Floridě na východním pobřeží, zde uvidíte některé z nejúžasnější přírodní hráz ostrov pláží, které jsou ideální pro rodiny výlet nebo klidné pár útěk – cokoliv, co jste hledali. Jensen Beach, Vana Beach, Stuarte Beach, Jupitera Island, Beach Chastain, wow! Počet pláží na Floridě Martin County sám je tolik!

23 mil dlouhou Daytona Beach je další z velmi populární Florida Pláže je horký favorit s místní obyvatelé.

To je pravděpodobně numero uno (číslo jedna), o dětských hotlist nejlepších pláží na Floridě. Daytona je, kde mohou jen skotačit ve vodě a v písku bez péče na světě! Můžete se připojit je tam příliš!

Pensacola Beach je horký favorit s kolej a gymnázium goers – takže je v pubertě to putyka nebo spíše chill out zóně! Však nemají být zklamáni, pokud nemáte náhodou zapadají do této věkové skupiny, lidé všech věkových kategorií do častých Pensacola Beach na Floridě pro zábavu plněné den surfování a koupání. Panama City Beach je další úžasné pláže, kde si můžete dopřát i při golfu kromě pravidelných pláž věci, jako je plavání, jízda na kole, na kolečkových bruslích.

Vero Beach, je jiný i miloval Florida pláže nacházející se v jižní Floridě v Gold Coast a je známý jako státní nejlepší městečko.

Benátky Pláž a Sarasota Beach na Floridě jsou zároveň elegantní úseky sametově měkký písek, kde divem divů můžete dokonce narazit – Dech – zkamenělý Žralok zuby!

Clearwater Beach je další mládežnické přátelské pláži na Floridě, která je populární pověsit na volejbal zasedání, Jet Ski nájemného a písku hrad budovy. Blogtyt doporučuje pláží Jižní Walton, Florida, pokud chcete uniknout z dopuštění z obvyklého shonu pláži, kde vás a vašeho partnera může strávit malátný dnů jen procházky ruku v ruce. Rosemary Beach je oblíbené pláže Karibiku, jako v tomto regionu.

California Pláže
California Beach Weather
Jones Beach Weather
Huntington Beach Ubytování
Miami Beach Hotely
Seagrove Beach Florida
Jones Beach Zajímavosti
Miami Beach Ubytování
Jones Beach Podání
Florida Pláže
Kauai Pláže