California Pláže

Blogtyt těší zavést pro vás asi nejsmyslnější plážích na Zemi-California Pláže nejeden hollywoodský sen se nadeľdy těchto plážích, kde se jet nastavení pozlátkových celebrity chtěl nechat své vlasy dolů a jen nasákly Kalifornským sluncem! Blogtyt bych si představit vám některé velmi jemné California Beach Vacations kde si taky můžete pracovat s někým s hollywoodských hvězd a snad i získat autogram nebo dvou svých oblíbených herců!

Hermosa Beach, Redondo Beach, Solana Beach a Santa Barbara Pláže jsou úžasné a velmi přívětivé turistické California Pláže, že bude více než vhodné pro vás a vaši rodinu na dovolenou palců

V jižní části státu Kalifornie má přes sto mil od Sun-máčeny bílé písečné pláže, což ji automaticky jeden z nejlepších světových pláží oblastí. Slunce nikdy nepřestane svítí v Kalifornii Pláže a není divu, že je určeno jako Golden státě. Blogtyt by být větší než radost ukázat nádherné pláže této sluníčko stavu.

Kromě své neuvěřitelné pobřeží jižní Kalifornie je rovněž domovem bohaté škály zajímavých turistických atrakcí. Magické divů z Disneyland, Magic Hory, Knott Berry Farm, Universal Studios (kde film magie se) Svět moří a divoké řeky jsou jen některé ze světově proslulé zábavní zařízení, které třpytky na California obzor. Blogtyt chce, abyste na ně podívat společně s California Pláže.

Ať už je to plavání nebo jen neděle koupání či surfování; California Pláže Chce to prostě dělat to, co vaše srdce chce – na své slunné pobřeží! Takže příští palubě letu do slunné Kalifornie a zábavné naplní teď! Blogtyt je mezinárodní cestování a turistiky stránky, které Vás zavede do pohádkového pláží na světě, především v Kalifornii-v její sekce s názvem California Pláže

Benátky Beach Rybolovný
California Beach Podání
Jones Beach Ubytování
Huntington Beach Podání
Cukr Beach Hawai
Hotely v blízkosti Jones Beach
Jones Beach
Benátky Beach Turistika
Benátky Beach Vacations balíček
Miami Beach Hotely
Miami Beach Hotely