California Beach Weather

Plánování vašich prázdnin? Přemýšlíte o tom, co pevný, aby s vámi? Si, jak se počasí bude na plážích? Nepanikařte a jen chill out. Vaše otázky budou zodpovězeny s tímto účtem na California Beach počasí.

Jak jsem se jít do některé z nejlepších pláží destinace jeden po druhém, účet na Kalifornské pláži počasí bude snadno pochopitelný pro vás. Chcete-li začít, Huntington Beach, je nejlepší pláž ústup můžete vyžádat na. Je to přímořské pláže se nacházejí ve městě Orange County v jižní Kalifornii. Jeho klimatické podmínky jsou velice uklidňující. Můžete se zde těšit na slunečném, suchém a chladném počasí s výjimkou večerů, které se obvykle dostává vlhko.

Můžete cítit breezes vyfukování vám při rychlosti 15 mph. Oceánu průměrná teplota vody 55 – 65 ° F (10 – 15 ° C). V létě teploty málokdy překročí 85 ° F (25 ° C). V zimě, teploty klesnou pod 40 ° F (4 ° C), a to i na jasných nocí. Existuje asi 10 palců (250 mm) deště, téměř všechny v polovině-zima. Frost vyskytuje jen zřídka nejchladnějších zimních nocí.

Dalším California nejlepší pláž dovolenou místě lze říci, že se Laguna Beach. Nachází se v jižní Orange County v Kalifornii. Festival umění a jevištní The Masters jsou hlavní zajímavosti tohoto místa.

Klimatické podmínky Laguna Beach je velmi přátelský. Má mírných klimatických podmínek díky které návštěvníkům najít to velmi jednoduché místo k návštěvě. Podle roční zprávy o počasí, tato pláž je nejnižší teplota 40 stupňů a může střílet až tak vysoké jako 107 stupňů. Kromě toho mohou průměrné teploty až na 67 stupních také. Tato pláž Město má průměrný úhrn srážek na 14,5 palce a vlhkosti rozsahu až 71%.

Proto, pokud uvažujete o některé z těchto pláží jako svoji dovolenou na místě, pak se připravte na cestu a balení vaší tašky v závislosti na toto upozornit na California Beach počasí.

California Beach Podání
Jones Beach Rybolovný
Fernandina Beach Florida
Miami Beach Turistika
Vlnovci Beach Hawai
Kauai Pláže
Hapuna Beach Hawai
California Beach Resorts
Huntington Beach Podání
Nejlepší pláže na Hawaii
Miami Beach