California Beach Turistika

California jeden příbytku bohaté plážích vždy přitahuje konce počet návštěvníků každý rok. Z ploché písčité expanses na skalnaté břehy můžete vychutnat klid na plážích se naplno. California Beach Turistika se snaží prozradit informace o Kalifornii Pláže k vám přiblížit se skutečnosti, které vám pomohou při rozhodování o Vaší dovolené skvrny.

California Pláže jsou různorodé a požehnání s teplé klima po celý rok. Pás ke koupání, plavání a surfování jsou někteří z nejčastějších činností, můžete se rozhodnout pro. Mimo tyto potápění, kempování, rybaření, nakupování, Jezdectví a kayaking jsou některé z dalších rekreačních příležitostí, které jsou dobře slíbil Pláže v Kalifornii.

Kalifornie je rozdělena do 58 okresů. Má 118 měst s pláží na 1000-mile a pobřeží Tichého oceánu. Vzhledem k dlouhé a tenké konstrukce na místo, většinou na plážích sdílet jeden den řídit vzdálenosti od sebe. Vrátit se na skutečné trati California Beach cestovní ruch, je možné říci, že County San Diegu v Kalifornii je nejlepší pláž dovolenou místě. Je to požehnání v historické Staré Město, Balboa Park, moře světa, Zoo, divoké zvíře park, Mission bod Loma Lighthouse, Star Indie, Tijuana, Scripps Aquarium, La Jolla, Lego půdy. Nachází se v jihozápadním koutě Kalifornie. Cestování a z tohoto místa je velmi jednoduchá a pohodlná. V San Diego mezinárodní letiště je doručen až 15 leteckých společností.

Amtrak osobní vlaky Coaster a San Diego Trolley jsou další způsoby komunikace můžete hledat. San Diego je absolutní zábavu místo. Existují různé hotely poskytují luxusní a komfortní ubytování. Abychom jmenovali alespoň některé z nich jsou:

Katamarán Resort Hotel
Hilton Torrey Pines
Holiday Inn-Harbor View
Holiday Inn v Bay
Horton plynová lampa čtvrť
Hotel del Coronado
Hyatt Regency Islandia

Můžete si vybrat některý z těchto hotelů a mnohem více využívat sami s nejlepším podáním zařízení budete hledat.
Kromě San Diego, tam jsou některé další krásné pláže destinace si můžete zahrnout do vašeho záměru. Aliso Beach, Little Balboa Island Balboa Island Bolsa Chica SB a Laguna Beach v Orange County, a Half Moon Bay v San Mateo County.

Solana Beach
Fernandina Beach Florida
Jones Beach Noční kluby
Miami Beach Rybolovný
Holiday Beach v Benátkách
Vero Beach Florida
California Beach Weather
Benátky Beach Zajímavosti
Ewa Beach Hawai
Huntington Beach Zajímavosti
Hawaii Beach domy